KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10469291
nr 1046 9291
Akvarell
signerad, 1950, Villa i trädgård, 24x33
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2016
kl 19:37:53
16/7 23:13:09
18/7 18:03:09